TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,447 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Orta Sanayi Bölgesi Osman Kavuncu Mahallesi Kevser Caddesi No:27 Melikgazi Kayseri
  • TELEFON: 0 352 320 75 60
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: aktif@aktifhavalandirma.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Orta Sanayi Bölgesi Osman Kavuncu Mahallesi Kevser Caddesi No:27 Melikgazi Kayseri

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kayseri’ de 1999 yılından bu yana hizmet veren isyerimiz zaman gectikce kendini dahada ilerletip tercübe ve deneyimlerden yararlanarak dahada gelismistir .

Faaliyet alanimiz : Her turlu fabrika hava ve akış borularının imalat ve montajı ayrıca baca sitemleri davlumbaz vs. her türlü sac islerinin imalat ve montajını yapmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü klima santralleri burada. Havalandırma projeleriniz için uzmanlığımızdan yararlanınız.

Hertürlü özel projeler için bizim mutlaka bir çözüm yolumuz vardır. Kurum olarak sorun değil çözüm odaklıyız.

Aktif havalandırma,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Aktif havalandırma teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya  genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Aktif havalandırma, Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmuştur.

İşletmenin vizyonu:

Müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Firmamız kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.