TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
344 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Piri Mehmet Paşa Mah. Hüseyin Tufan Sok. no:4/A Silivri- İSTANBUL
  • TELEFON: 0543 300 64 79
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Silivri halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız, alman menşeili güncel teknoloji makineler ve tam otomatik sistemler ile donatılmıştır, mevsim fark etmeksizin her koşulda hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti amaçlayarak, siz seçkin müşterilerimize diğer firmalardan farklı olarak üstün bir halı yıkama ve koltuk yıkama deneyimi sunmaktadır.. halı yıkama personellerimiz ile koltuk yıkama personellerimiz ve kalite kontrol personellerimiz farklı kişiler olup, alanlarında uzmanlaşmış, yetkin kişilerden oluşmaktadır.

zümrüt halı yıkama ve buharlı koltuk yıkama firması olarak, müşterilerimizin sağlığını önemsiyor ve bu doğrultuda sağlığa zararlı, kanserojen madde içeren deterjanları tercih etmiyoruz.. zümrüt halı yıkama firmamız içerisinde yapılan tüm işlemler, halılarınızın yapısal özelliklerine göre, halılarınıza zarar vermeyecek ölçüde, en uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kimi diğer firmalarda olduğu gibi halılarınız yerlere serilip, üzerinde 1-2 personel tek fırçalı makine ile, hiç hijyenik ve sağlıklı olmayacak şekilde yıkama şekli firmamızda kesinlikle yoktur. Tam otomatik makineler halılarınızı yıkar.
Koltuk yıkama servisimizde ise buharlı koltuk yıkama formatıyla, tamamen organik koltuk yıkama işlemli temizlik sağlanmaktadır. 140 derece buharın ısı gücü ile koltuklarınızda ki bakteri,mayt, akar gibi sağlığa zararlı gözler görülmeyen mikroorganizmalar imha edilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.