TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,841 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yimfa İnşaat; 1995 yılından itibaren, sektöründe öncelikle mantolama ve ısı yalıtım sistemleri üzerine yoğunlaşmış, daha sonraları dış cephe boya kaplama ve dekorasyon, çatı aktarma, çelik çatı sistemleri, söve, dekor süslemeleri, konutlarda fayans ve kalebodur döşeme, sıhhi ve doğalgaz tesisat hizmetlerini de bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan; kaliteli ve standartlara uygun ürün ve hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; hızla gelişen inşaat sektöründe talepler doğrultusunda, dinamik ve koşulsuz çalışmayı hedef belirlemiştir. Firmamızın; iç ve dış cephe mantolama konusunda uzman kadrosu, sahip olduğu birikim ve müşteri portföyü ile sunacağı hizmetin kalitesinden hareketle, yeni müşterilerimize de sonsuz bir güven sağlayabilmektir.

“Uygulamada hatasız, işçilikte kalite” ilkesiyle çalışan firmamız, kullanmış olduğu malzeme ve ekipmanlardan sektörde isim yapmış, güvenli ve uzun ömürlü olanları tercih etmektedir.

Çalışanlarımız arasında saygı ve güvene bağlı işbirliği, her geçen gün artan performansımız ve ekip çalışmamızın karşılığını da sizlerden alarak, yolumuzda daha güçlü ve azimle ilerlemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.