TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,050 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ercüment Balabay Cad. Duman Kaya İkon Rezidans NO:14 A blok Kat:32 D:270 (Yenisahra) Ataşehir - İSTANBUL
  • TELEFON: 216 594 04 01
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

* Modellik veya oyunculuk için başvurulan bu ajanslar için dikkat etmeniz gereken birçok husus bulunur. Bu ajanslara başvurmak için yaş sınır yoktur. Her yaş grubu için iş veya oyunculuk çıkabilir ve o yaş grubu için talep olabilir. Fakat başvurduğunuz yer ne alanda oyuncu alıyor ve kalite garantisi ne doğrultuda kanıtlamış olduğu çok önemlidir.

*Cast ajansına başvururken illaki sıfır beden veya çok güzel olmanız gerekmiyor. Çünkü birçok oyun alanına hitap eden bu ajanslarda yeri geliyor şişman yeri geliyor bebek oyuncuya bile ihtiyaç duyulabiliniyor. Bu alanda en önemli mesele oyunculuk kabiliyeti ve size ayarlanan işe ne kadar yatkın olduğunuzdur. Ayrıca söylemekte fayda var cast ajansı talepler doğrultusunda firmalara model gösterir karar aşaması tamamen firmaya kalmış bir durum olmaktadır. Fakat cast ajansı eğer firma kabul ederse sizin için sigorta ve yapacağınız iş karşılığında alacağınız miktarı belirlemede büyük rol oynuyor. Bu sebep ile cast ajansları ile bu alanda iş almanız size çok fazla avantaj sağlayacaktır. Ayrıca bu ajansa başvuru yaptığınız gibi size hemen dönüş yapılmayacağınız ve talep doğrultusunda dönüş yapılacağını bilmenizde fayda vardır.

*
Cast Ajansı

Son yıllarda dizi ve sinema sektöründe ki hızlı yükseliş beraberinde oyuncu kalitelerini de artırmaktadır. Bunda cast ajanslarının doğru oyuncuları kadrolarında bulundurmalarının ve doğru projelere yönlendirmelerinin de büyük katkısı vardır. Profesyonel oyuncu, reklam yüzü, manken ve de model hizmetlerini bir arada sunan cast ajansı amaçlarının amacı kadrosunda kaliteli oyuncu adaylarını bulundurmaktır. Bu sayede birçok kanalda dizi, sinema ve reklam projelerinde en iyi yüzleri camiaya kazandırmaktadır. 

Cast ajansı için bu ajanslara başvurarak oyuncu olmak isteyenlerin öncelik eğitimli ve yetenekli olmaları gerekiyor. Görsel sanatlarda ilgili bölümlerden mezun olan oyuncu adaylarında kabiliyet ve istek var ise oyuncu olmaları an meselesidir. Cast ajanslarının var olma nedenleri dizi, sinema ve reklamlara yeni yüzler kazandırmaktadır. Reklam oyunculuğu, dublaj sanatçısı, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu, tanıtım hostesti, dansçı sunucu, makyaj ve kuaför adayları belirli bir program ve plan doğrultusunda ilgili alanlarda değerlendirilecek adayları bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

Her yaş ve kişileri karosunda bulunduran cast ajansı, ihtiyaç halinde bu oyuncu adaylarına ulaşmaktadırlar. Sektörde kendine yer bulmak isteyen oyuncu adayları kaliteli ve profesyonel cast ajansı ile oyunculuk hayatına ilk adımı atabilmektedirler. Oyuncu adaylarında bulunan tüm özellikler ilk başvuru öncesi cast ajansı tarafından alınmakta ve daha sonra da gelecek projelere göre değerlendirilmektedirler. Oyuncu adayları başvuru yaparak gelecek olan Reklam oyunculuğu, dublaj sanatçısı, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu, tanıtım hostesti, dansçı sunucu, makyaj ve kuaför görevlerinde yer almaktadırlar. 

 

Cast Ajanslarının Hizmetleri

Dizi ve Sinema Oyunculuğu:

Bir çok yapım şirketlerinin sinema ve dizi projelerinde  oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacını karşılamaktadır.

Reklam Oyunculuğu:
Geniş kitleye hitap edecek her yaştan bay bayan bir çok reklam oyuncusunu televizyonla buluşturmaktadır.

Dublaj Sanatçısı:
Bu sanatçılar daha çok sahnenin arka kısmında yer alırlar. Sesleriyle televizyon içindedirler.

Tanıtım Hostesi:
Fuarlar, tanıtımlar ve şovlarda başarının katlanması için en iyi şekilde tanıtan yardımcıları belirlemekten geçer. Bu hizmetide en iyi şekilde yapmak gerekir.

Dansçı, Sunucu :
Defile organizasyonu, ürün tanıtımları, tv yarışma programları için ihtiyaç olan dans ekibi ve sunucuları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak.

Makyöz ve Kuaför:
Oyuncuların ilgili projeye hazırlamasını sağlamaktadırlar.
Cast ajansının temel niteliği sorunlara sabitlenmeden çözümler üretebilmektedir, belirli plan doğrultusunda ilerleyebilmektir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.