TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,864 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Oruç Reis Mah. Karpuzatan Cad. No: 89 / 91 - Kayseri
  • TELEFON: +90 352 351 0010 - +90.352 351 0006
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız:

1923 ‘ ten bugüne dededen toruna intikal ederek gelen pastırma ve sucuk üretimimize, 2002 yılından itibaren Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ve 2004 yılı Mart ayından itibaren ise Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San.Tic. Ltd.Şti. olarak Kayseri’nin Karpuzatan mevkiinde devam etmekteyiz.

İşletmemiz 4.500 m² açık ve 15.000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup günlük 50 ton üretim kapasitesine sahiptir. 150 personeli ve 100’e yakın ürün çeşidi ile Kayseri’nin ülke çapında et sektörüne verdiği hizmeti en üst seviyeye ulaştırmayı ve tüketicinin damak zevkine en iyi şekilde hitap etmeyi amaç edinmiştir.

Kalitemizin güvencesi İSO ve HACCP standartlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkelerimizdir. Tüm birimler çalışmalarında çevreye duyarlı ve doğal dengeye saygılıdır.

Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, hijyenik şartlarda, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getiren Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

Ürünlerimizin insan sağlığı üzerindeki kritik etkisinin bilincinde olan Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San.Tic.Ltd.Şti çalışanları, bu bilincin tedarikçi ve müşterilerimizde de oluşması için çalışmaktadır.

Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San.Tic.Ltd.Şti olarak tüketicimizin sağlığını ve damak tadını hep ön planda tuttuk ve “Yemeyeceğimiz Ürünü Müşteriye Satmama” düsturundan hiç ödün vermedik.

Şirketimiz 01.04.2013 tarihi itibari ile ünvanımız Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak değişmiştir.
Salih Fazlıoğlu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.