TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
820 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: G.M.K.Bulvarı 72/10 Çankaya / ANKARA
  • TELEFON: 05324377489
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1986’lı yıllara dayanan geçmiş iş tecrübelerini, 2016 yılında OKTA GRUPİNŞAAT YATIRIM A.Ş. çatısı altında daha kaliteli ve görkemli projelere imza atabilmek için toplamıştır.

Firmamızın teknik kadrosunun çatısını, herbiri mesleklerinde deneyimli uzmanlaşmış, mimar, mühendis ve teknikerler oluşturmaktadır. İşlerin yapımında çağdaş yönetim anlayışı, teknik kadronun bilimsel yöntemlerle çalışması yapılan işlerin zamanında, ekonomik ve güvenli olmasını sağlamaktatır.Sektöründe hızla büyümekte olan firmamız gerek alt yapısı gerekse yaptığı işler açısından güvenilirve tercih edilir bir isim olmuştur.

Firmamız, ana faaliyet konusu olan  bina yapım-onarım işlerinde kuruluşundan bu yana kamu ve özel sektörde birçok projeyi istenilen teknik ve estetik koşullara uygun olarak, eksiksiz ve süresinde tamamlayıp teslim etmiştir.

Tüm projelerimizde sağlamlık, güvenlik ve estetikten ödün verilmemiştir. Yapım aşamasında kullandığımız malzemeler TSE ve ISO onaylı, piyasanın en çok tercih ettiği ve kalitesi belgelenmiş ürünlerden oluşmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.