Natsu Vakumlu Kaldırma Ve Taşıma Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,119 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Baksan Sanayi Sitesi B128/1 Eskişehir
  • TELEFON: 02223400218
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1998 Yılında kurulan NATSU Makina; Vakumlu Kaldırma ve Taşıma makinaları üretiminde ülkemizin ilk yerli firmalarındandır. Vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri sanayide üretimin çok farklı kademelerinde kullanılır. Natsu Makina’nın standart ürün yelpazesi uygulamaların bütün alanlarını kapsayacak kadar geniştir. Natsu makina ; ülkemizde vakumla kaldırma ve taşıma alanında yapılan yeniliklere oldukça fazla katkıda bulunmuştur Vakumlu taşıyıcıları kullanan firmalar genellikle yüksek standartlara sahiptirler. Bu Kaldırıcılar çoğunlukla verimliliğe, otomasyona ve çalışanın çalışma şartlarına önem veren işletmeler tarafından kullanılır. Bu firmaların kullandığı ürünler son derece zorlu kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamalıdır. Başından itibaren bu standartları karşılamak için çalışan Natsu Makina bu alanda sürekli olarak kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Vakumla taşıma ve kaldırma makinelerine; tüm imalat sanayinde imalatın her aşamasında ihtiyaç duyulur.NATSU Makina konusunda uzman elemanları ile müşterilerine doğru,hızlı ve yetkin bilgi sunarak kaliteli ve güvenilir ürünler ile alternatifli proje çözümleri tavsiye etmektedir. Natsu Makina ;vakumlu mermer kaldırma ve taşıma, vakumlu sac kaldırma ve taşıma, vakumlu cam kaldırma ve taşıma ,vakumla kutu kaldırma,vakum tutucu sistemler ile ahşap-mdf taşıma ve vakum hortumlu kaldırıcı partner ile bir çok sektöre hitap eden ürünler sunmaktadır.Vakumlu sistemlerin dışında pergel vinçler , elektrikli zincirli vinçler ve vakum pompaları satış ve servisini de sağlayan Natsu Vakumlu Kaldırma Ve Taşıma Sistemleri özel projeler ile kimya,otomotiv,lastik sektörleri gibi bir çok sektöre de özel üretimler ile vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri desteği sunmaktadır.Maniplatörler , kutu,çuval kaldırma sistemleri,pergel vinçte vakum sistemleri,kimyasal torba kaldırmak için vakum hortumlu kaldırıcılar,vakum vantuzları,sabit ve gezer köprü vinç ve hafif kreyn sistemler ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.,vakumlu otomatik yükleme sistemleri robot Kartezyen sistemler gibi her türlü malzeme taşınmasında müşterilerinin deneyimli ve güvenilir çözüm ortağıdır.

Üretim aşamalarında , malzemeleri kaldırmak, hareket ettirmek ve yerleştirmek her zaman sorun yaratır. Bu sorunla başa çıkmak için tasarlanmış olan vakumlu kaldırıcılar; malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımakta verimli, uygun maliyetli ve çoğu zaman daha güvenli bir yöntem sunmaktadır. Bu yalnızca zaman kazandırmak ve kar arttırmakla kalmaz, ayrıca çalışanın yorgunluğunu ve yaralanmalarını azaltarak daha etkin, üretken ve güvenli bir çalışma ortamı yaratılmasını sağlar. Vakumla taşıma sistemleri mermer, saç, cam, ahşap, otomotiv, beyaz eşya, kimya gibi bir çok sektörde üretimin farklı kademelerinde manüel veya otomatik sistemler şeklinde kullanılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.