TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
125 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Livben Kozmetik , İstanbul’da 2021 yılında, Yalman Ailesi önderliğinde kuruldu.
Yalman ailesi , tam bir doğa aşığıydı. Doğaya duyduğu ilgisini yalnızca kendi hayatında değil, her hayatta yaşatmak, yaşamlarımızı doğa ile özdeşleştirmek istiyordu. Her birimizin kendisini kötü, eksik ya da yetersiz hissettiği anlarda sığındığı şey doğanın kendisiydi Yalman’a ilham veren ise doğanın kucaklayıcı, destekleyici etkisiydi.
Doğanın bağrından en doğru zamanında alınarak cildinize ulaşmak için bir dizi serüvenden geçen Livben doğal cilt bakım ürünleri ile cildiniz kendi “mükemmelliğini” keşfedecektir.
Ürünlerimiz

Köpükler, tonikler ,serumlar ,kremler ,jeller ,losyonlar ,güneş grubu ,köpük nemlendirici ,köpük yüz arındırıcı ,tonik yüz temizleme ,retinol serum ,kolajen serum ,vitamin serum ,süper white beyazlatıcı serum ,cilt yenileyici serum ,yoğun nemlendirici serum ,hyaluronic serum ,Niasinamid serum ,vitamin e kremi ,tırnak bakım kremi ,süper white beyazlatıcı krem ,retinol krem ,cilt yenileyici krem ,Hyaluronik asit krem ,yoğun nemlendirici krem ,ayak bakım kremi ,el bakım kremi ,leke kremi ,Niasinamid krem ,kolajen krem ,yüz temizleme jeli ,vücut losyonu ,güneş kremi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.