TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
925 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Büyükdere Cad. Kral Apt. 75/10 Mecidiyeköy
  • TELEFON: 05314003334
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Karaoke kiralama ve organizasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler ve hizmet sunan Karaclubb, 100 bini aşan karaoke şarkı arşivi ile; doğumgünü partisi, yaşgünü kutlaması, şirket yemeği, lansman, piknik, tekne gezisi, workshop, ürün tanıtımı, motivasyon partisi, after party gibi etkinliklerinizde karaoke kiralama hizmeti vermektedir.

1- Ses kalitesi: Karaokelerin altyapı kalitesi çok önemlidir. Karaclubb şarkıların orjinaline en yakın altyapıları hazırlar ve kullanır. Kötü altyapılı şarkıları arşivinde tutmamaya özen gösterir.

Kötü altyapılarla hazırlanan karaokeler şarkı söylemenizi güçleştirdiği gibi etkinliğinizi de işitsel bir işkenceye dönüştürür..

2- Görüntü kalitesi: Türkiye’nin tek “Video klipli” karaoke arşivi Karaclubb’dadır. Siz klipte oynuyormuşcasına, şarkınızı söylerken, sizi dinleyenler de boş bir ekrana bakmak yerine, video klibin üzerinde akan sözleri takip ederler.

Karaclubb üst düzey hizmet beklentinizi karşılayabilmek için, size en kaliteli karaoke ürününü sunma gayreti içindedir..

3- Arşiv kalitesi: Bir karaoke etkinliğinde, ses ve görüntü kalitesi kadar arşivin güncelliği, niteliği ve derinliği de önemlidir. Karaclubb arşivi her dilde, her zevke ve yaşa uygun, en güncel ve popüler karaokeleri barındırmaktadır.

4- Ses, görüntü ve ışık: İyi bir karaoke etkinliği, iyi ses demektir. Bu da iyi tesisat ile mümkündür. Karaclubb en profesyonel markaların ürünleri ile hizmet verir. Ekipmanlarını en doğru ve performanslı şekilde kullanır.

5- Kesintisiz müzik, kesintisiz eğlence: Karaclubb DJ’i etkinliğiniz süresince misafirlerimizin beğinisine uygun şarkı ve klipleri tesbit ederek, karaoke boşluklarını sizleri dans ettirerek değerlendirir. Müzik ve tempo eğlenceye ara vermeden sürekli kılınır. Geniş arşivimizle ister salsa yapar, ister 70’lere 80’lere uzanır, ister roman havası yada ankara misketi oynarsınız..

6- Online İstek: Kalabalık karaoke organizasyonlarına özel olarak kurduğumuz “Online İstek” sunucumuz sayesinde, cep telefonunuzdan karaoke listelerimize ulaşır, şarkı isteğinizi yine cep telefonunuzdan bize yönlendirirsiniz. Türkiye’de bu hizmeti verebilen ilk ve tek karaoke firması Karaclubb’dır.

7- Farklı alternatifler: Karaclubb üretmekten ve daha iyi hizmet kalitesine ulaşma arzusundan hiçbir zaman vazgeçmez. Karaoke yanında çeşitli alternatif önerilerle etkinliğinizi daha keyifli hale getirebiliriz. Alkışmetre uygulaması, çeşitli karaoke yarışması formatları, kostümlü etkinlikler, helyum, sunucu ve animatör alternatifleri bunlardan sadece bazıları.

Eğlenceli ve eksiksiz bir etkinlik hedefliyorsanız doğru tercih Karaclubb’dır. Murat 124 ile Mercedes kalite ve hızına erişemeyeceğiniz ne kadar açıksa, piyasa değeri düşük karaoke arşivleri ve sistemleri ile doyurucu neticelere ulaşamayacağınız da o kadar açıktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.