TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,955 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Muğla
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Muğla

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Isı Pompası Nedir?

Doğada var olan enerjiyi kullanarak ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan sistemdir. Isı pompaları hava kaynaklı su kaynaklı ve toprak kaynaklı olarak 3 farklı şekil alır. Bilinenin aksine enerji tüketmezler. Enerjiyi sadece ısıyı bir yerden başka yere aktarmak için kullanılırlar. Evlerde kullanılan ısı yöntemlerine bakıldığında, ısı pompası daha avantajlıdır. Isıtılan alanda toz kalması yapmaz, Isı pompasının içinde patlayıcı nitelikle mazleme yoktur. Zehirlenme yapmaz.

Isı pompaları günümüzde daha çok hava kaynaklı olarak kullanılmaktadır. Böylelikle tasarımları basitleşmiş, yatırım maliyetleri kabul edilebilir hale gelmiştir. Ülkemiz ikliminde Isı Pompası kullanımı büyük bir  rağbet görmüş ve önemli tasarruflara vesile olmuştur.
Neden Isı Pompası Kullanmalıyız?
Isı Pompaları kirlilik yapmaz. Yanma işlemi gerçekleşmediği için bacaları yoktur. Şehir havasında kirlilik ve ısı yükseltmesi yapmaz oksijeni azaltmazlar. Ortalama bir klimanın tükettiği enerjiyi tüketip tüm evinizi homojen şekilde ısıtırlar. Su ile ısıtma yaptıkları için havayı kurutmazlar,
Isı pompası bireysel olarak kullanılabilindiği gibi merkezi olarak uygulanabilir. Binalarınıza boru tesisatı döşemek zorunda kalmaz, abonelik vs… işlerle uğraşmazsınız.
Isı Pompaları Ekonomiktir.

Isı pompaları her 1000 lt suyu, 4 TL’ ye ısıta bilmektedir. Oteller veya suyun merkezi olarak kullanıldığı tüm tesislerde Isı Pompası en düşük tüketim faturalarına sahiptir. Özellikle altyapının olmadığı yerlerde 130 m2 izolasyonlu alanı 200-250 TL ısıtmanız mümkündür.

Isı pompası ile ısıtma firmaları

“ısı pompası izmir”
“ısı pompası nedir”
“ısı pompası ile soğutma”
“ısı pompası elektrik tüketimi”
“ısı pompası sistemleri”
“ısı pompası antalya”
“ısı pompası fiyatları”
“ısı pompası montajı”
“ısı pompası bodrum”

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.