- Hoşgeldiniz

Firma Seç İşletme Rehberi

Sitemizde Toplam 209 Firma, 224 Haber, 0 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 1 = ?

Isı Pompası Adige

Adres : Muğla

Telefon : -

Telefon 2 : -

Faks : -

-

-

Isı Pompası Nedir?

Doğada var olan enerjiyi kullanarak ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan sistemdir. Isı pompaları hava kaynaklı su kaynaklı ve toprak kaynaklı olarak 3 farklı şekil alır. Bilinenin aksine enerji tüketmezler. Enerjiyi sadece ısıyı bir yerden başka yere aktarmak için kullanılırlar. Evlerde kullanılan ısı yöntemlerine bakıldığında, ısı pompası daha avantajlıdır. Isıtılan alanda toz kalması yapmaz, Isı pompasının içinde patlayıcı nitelikle mazleme yoktur. Zehirlenme yapmaz.

Isı pompaları günümüzde daha çok hava kaynaklı olarak kullanılmaktadır. Böylelikle tasarımları basitleşmiş, yatırım maliyetleri kabul edilebilir hale gelmiştir. Ülkemiz ikliminde Isı Pompası kullanımı büyük bir  rağbet görmüş ve önemli tasarruflara vesile olmuştur.
Neden Isı Pompası Kullanmalıyız?
Isı Pompaları kirlilik yapmaz. Yanma işlemi gerçekleşmediği için bacaları yoktur. Şehir havasında kirlilik ve ısı yükseltmesi yapmaz oksijeni azaltmazlar. Ortalama bir klimanın tükettiği enerjiyi tüketip tüm evinizi homojen şekilde ısıtırlar. Su ile ısıtma yaptıkları için havayı kurutmazlar,
Isı pompası bireysel olarak kullanılabilindiği gibi merkezi olarak uygulanabilir. Binalarınıza boru tesisatı döşemek zorunda kalmaz, abonelik vs… işlerle uğraşmazsınız.
Isı Pompaları Ekonomiktir.

Isı pompaları her 1000 lt suyu, 4 TL’ ye ısıta bilmektedir. Oteller veya suyun merkezi olarak kullanıldığı tüm tesislerde Isı Pompası en düşük tüketim faturalarına sahiptir. Özellikle altyapının olmadığı yerlerde 130 m2 izolasyonlu alanı 200-250 TL ısıtmanız mümkündür.

Isı pompası ile ısıtma firmaları

“ısı pompası izmir”
“ısı pompası nedir”
“ısı pompası ile soğutma”
“ısı pompası elektrik tüketimi”
“ısı pompası sistemleri”
“ısı pompası antalya”
“ısı pompası fiyatları”
“ısı pompası montajı”
“ısı pompası bodrum”

 

10 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.382 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

TemaFabrika