Uysallar Ticaret LTD. ŞTİ. KAYSERİ

1,457 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 13/04/2015 22:02
  • İLAN TÜRÜ: Belirtilmemiş

Firmamız ilk olarak  2006 yılında Kayseri Aydınlık Evler Mahallesinde Süper Market  sektöründe, daha sora faaliyet göstediği sektörde uzun yıllar bilgi birimi yaparak Toptan Gıda ve Temizlik ürünleri satışına argıncık toptancılar sitesinde başlamıştır.

2014 yılı içerisinde Kayseri Uysallar Ticaret Limited şirketi ünvanıyla Emlak, Toptan Gıda, İnşaat Yapı ve dekarasyon ile marketcilik hizmetlerine müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlaşıyla devam etmektedir.

Uysallar Ticaret Limited Şirketi Emlacılık Faaliyetleri:

Kayseri Uysallar Emlakcılık;  Hizmetini sunmuş olduğum İnşaat Yapı ve Dekarasyon işleriyle etkileşim içinde insana değer veren onu yücelten mutlu yuvaların temellerinin atılmasında, tecrübeli personeli ile, her türlü bağ, bağçe, tarla, arsa ve konut alım satım kiraya verme işmlerinize güvenilir çözümler sunar.

Uysallar Toptan Gıda, ve Temizlik Faaliyetleri;

Türkiyenin kaliteli isim yapmış, alanında kalite ödülleri almış firmalarının gıda, ve temizlik ürünlerini Kayseri ve çevresine toptan satışına aracılık etmekteyiz.

Uysallar İnşaat ve Yapı Dekarasyon Faaliyetleri;

Uysallar İnşaat olarak, inşaat alanında, teknolojik gelişmelere açık, müşteri taleplerine değer veren, herkese ve her keseye uygun ekonomik  çözümler sunan alanında lider firmayız.

Yapı ve Dekarasyon: İnşaat sektörünün yanı sıra daima müşterisini düşünen kalitede taviz vermeyen,  piyasa şartlarında ekonomik denge sağlayan yapı dekarasyon sahasında  ürün yelpazesine   ( boya, duvar kağıdı, alçıpan, ters tavan ) sürekli yeni ürünler katan firmayız.

Web Sitemiz : www.uysallarticaret.com