Firma Seç Nedir

firma-sec-nedir
Sayın Firma Yetkilisi

Firmamasec.info sistemi her sektörden firmaların kendini tanıtabileceği, ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunabileceği, fotoğraf albümü ve video tanıtımı yapabileceği, iletişim ve google harita ile yer gösterme yapabileceği firmalara özel bir mecradır.

Sistemimiz firmanızın/firmaların tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla yayına başlamıştır.

Firmasec.info Ne iş yapar ?

Bahsettiğimiz üzere sistem firmaların tanıtımına katkı sağlar. Bunun için ücretsiz ve ücretli ilan modellerimizden dilediğinizi seçerek, tanıtım işlemine başlayabilirsiniz.

Ücretsiz  ilanlarımızda firma tanıtım yazısı firma logosu, telefon ve fax ekleyebilirsiniz.

Ücretli ilanlarınızda ise, bunlara ek, google harita desteği,  ürün hizmet fotoğrafı, harici foto albümü, ve  tanıtım videosu ekleme özelliği bulunmaktadır.  Tüm bu hizmetler için yıllık ödeme planında yalnızca 150,00 lira yerine kısa süreliğine 130,00 lira ödersiniz.

Firma Seç Ne Değildir ?

Sistemde ücretli-gold plandaki firmaların belirlenen anahtar-odak kelimelerle ilanlarının google aramalarında üst sırada çıkabilmesi için çalışma yapılmaktadır. Fakat ; Bu hizmet google reklam hizmeti değildir. Böyle bir desteğimiz  yoktur.

Google aramalarında firmanızın odaklanmış kelimelerde ilk sıralamalarda yer alabilmesi için birçok konuda çalışma yapılması gerekmektedir. Her ne kadar bu konuda çalışmalar yapılmış olunsa da  rekabet oranı yüksek kelimeler ve diğer faktörler sebebiyle ilk sayfa ve sırada sonuç alınması her zaman mümkün değildir.

Örnek verecek olursak;

El gücü ile yıkım metni ile google araması yapıldığında liste başı için kelime planlaması yapıldığından Bu kelime ile aramada ilan ilk sayfada liste başıdır. ( Arama sonucunda 2. sırada bulunan firmarehberiarabul.com sistemide,  firmasec sistemine aittir.)

firmasecarama

Arama sonucunu denemek için tıklayın

Bu hizmet yapılan çalışmaya göre zaman alabilir,  veya çok fazla rakip ilan sebebiyle liste başı olamayabilir.

Yalnız unutulmamalıdır ki, sisteme her gün değişik aramalarla yeni ziyaretçiler gelmekte ve ilk ve büyük gösterimler gold ilanlardan olmaktadır.

Bu firmanızı bir adım öne çıkaracaktır.

Ücretli veya Ücretsiz ilanlarınızın onayı aksi durum olmadıkça 48 saat içinde yapılmaktadır.

Gold İlanların gösterim süresi onay işleminden itibaren başlar. Gold ilanlar için ödeme bildirimi yapmak isteyen müşterilerimiz veya farklı sorular sormak isteyen müşterilerimiz bilgi@firmasec.info mail adresine bildirim yapabilirler.

Üye olmak için tıklayın

Biz Facebook’da takip et!

————————————————————————————————————

Uyarı: Burada belirtilen bilgiler sözleşme niteliğinde olup, bu bilgileri ve şartları Firmasec.info haber vermeksizin değiştirmeyi saklı tutar. Buradaki bilgilerin kontrolünden müşterilerimiz sorumlu olup, Ücretli müşterilerimize bu bilgilerin ulaştırılmasında azami gayret göstermekteyiz.