TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Perpa Ticaret Merkezi, A Blok Kat:9 No:1260, Şişli / İstanbul
  • TELEFON: 2124621795
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Barize olarak hedefimiz müşteri merkezli bir yaklaşımla ülkemizde ve yurtdışında yazılım,  reklam ve hizmet sektöründe markalarımizla liderliğe ulasmaktir.                      2009 yılında kurulan Barize başarılı oluşumuyla ülkemizin Önde Gelen sektörel grupları arasında yer almak için çok büyük bir gayretle yazılım, reklam ve hizmet sektörlerinde hedeflenen segment’ te lider olma arzusuyla hareket etmektedir.

Barize grup olarak yazılım,  reklam, eğlence ve Organizasyon hizmetleri olarak 4 sektörde faaliyet göstermektedir. Barize grup ayrıca hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra,  Medya, Eğlence, Motorspor alanlarında ki yatırımlarıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Barize grubu yakaladığı başarıda, öncelikli müşteri ve verimliliği hedef alan yönetim amacı vardır. Bu amaç bize sadece maddi kazanımları değil,  tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı bir şekilde gelişmektedir. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk kapsamında bedensel engelli insanlarımıza meslek kazandırma ve spor alanları odaklı projelerini hayata geçirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.