- Hoşgeldiniz

Firma Seç İşletme Rehberi

Sitemizde Toplam 212 Firma, 227 Haber, 0 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Barize

Adres : Perpa Ticaret Merkezi, A Blok Kat:9 No:1260, Şişli / İstanbul

Telefon : 2124621795

E-Posta : bilgi@barize.com

Barize olarak hedefimiz müşteri merkezli bir yaklaşımla ülkemizde ve yurtdışında yazılım,  reklam ve hizmet sektöründe markalarımizla liderliğe ulasmaktir.                      2009 yılında kurulan Barize başarılı oluşumuyla ülkemizin Önde Gelen sektörel grupları arasında yer almak için çok büyük bir gayretle yazılım, reklam ve hizmet sektörlerinde hedeflenen segment’ te lider olma arzusuyla hareket etmektedir.

Barize grup olarak yazılım,  reklam, eğlence ve Organizasyon hizmetleri olarak 4 sektörde faaliyet göstermektedir. Barize grup ayrıca hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra,  Medya, Eğlence, Motorspor alanlarında ki yatırımlarıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Barize grubu yakaladığı başarıda, öncelikli müşteri ve verimliliği hedef alan yönetim amacı vardır. Bu amaç bize sadece maddi kazanımları değil,  tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı bir şekilde gelişmektedir. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk kapsamında bedensel engelli insanlarımıza meslek kazandırma ve spor alanları odaklı projelerini hayata geçirmektedir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika