TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
927 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli
  • TELEFON: 0216 498 89 81
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bugüne kadar tüm projelerinde kaliteye öncelik verip, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile yoluna devam eden aytük mimarlık verimli çalışan profesyonel ve dinamik teknik kadrosu ile uygulama sahasındaki yerini ve teknolojisini daha ileri taşıyarak yüksek değeri olan projelerde ön sıralarda yer almaktadır.

Uygulama alanında konusunda uzman kadrosu ile kesin çözüm, kaliteli uygulama ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmakta olan firmamız ses yalıtımı, akustik ses geçirmez kapılar, ses ve gürültüler ile mücadele konularında faaliyet göstermektedir. Her türlü spesifik sorunları çözebilecek teknik alt yapıya ve kadroya sahiptir.

Özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firmamız müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği özen sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları kısa süre içinde müşteri portföyüne katmış olup, güçlü teknik kadrosu, büyük ölçekli olup aynı zamanda kısa sürede tamamlanması gereken spesifik işlerde gösterdiği uzmanlığı, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi sebebi ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.