TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
223 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Anadolu Hukuk Bürosu kurucu avukatlardan birisi olan Aytaç Kındır, Işıklar Askeri Lisesinden sonra eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam etmiştir. Buradaki hukuk eğitimi süresince hukuk alanında ki deneyimini derinleştirmek için Hukuk Klinikleri birimde gönüllü hizmet vermiştir. Profesyonel avukatlık yaşamının yanı sıra halen Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünde ikinci üniversitesine devam etmiştir.

Aytaç Kındır’ın meslek hayatı içerisinde ki başarılarından biri de halen sürdürmekte olduğu İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunma Komisyonu Üyeliği olmaktadır. Bunun yanında danışanlarına en iyi hizmeti sunabilmek için Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Bunların yanında İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası, İş Hukuku, İşçi/İşveren vekilliği ve Şirketler Hukuku alanında katılmış olduğu seminerler ve eğitimler ile danışanlarına İş Hukuku’nda da en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Anadolu Hukuk Bürosunun danışanlarına sunmuş olduğu profesyonel hizmetten yararlanabilmek için bizlerle birçok yoldan iletişim kurabilirsiniz. Bu yöntemlerin başında İstanbul Kartal’da yer alan ofisimizi randevu alarak ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan alanda uzmanlaşmış olan avukatlarımızdan biri ile bir görüşmeye yaparak ihtiyacınız olan yardımı en iyi şekilde temin edebilirsiniz.

Anadolu Hukuk bürosu ile iletişim kurma yollarından bir diğeri ise WhatsApp numaramız üzerinden bizlere ulaşmaktır. Özellikle ofisimize ulaşımı olmayan ya da fikir almak isteyen danışanlarımız için önerdiğimiz bu iletişim yöntemi ile sorularınızın cevaplarını kısa süre içinde ve uzman kişilerden alabilirsiniz.

İstanbul Kartal ilçesinde siz değerli müvekkillerinize boşanma avukatı veya işçi avukatı (iş hukuku avukatı) arayışlarınız için hafta içi her gün hem yüz yüze hem telefon ile hem de sosyal medya hesapları üzerinden destekler sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.