- Hoşgeldiniz

Firma Seç İşletme Rehberi

Sitemizde Toplam 211 Firma, 226 Haber, 0 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 1 + 1 = ?

Aktif Havalandırma Sistemleri Kayseri

Adres : Orta Sanayi Bölgesi Osman Kavuncu Mahallesi Kevser Caddesi No:27 Melikgazi Kayseri

Telefon : 0 352 320 75 60

Telefon 2 : -

Faks : -

aktif@aktifhavalandirma.com

-

Kayseri’ de 1999 yılından bu yana hizmet veren isyerimiz zaman gectikce kendini dahada ilerletip tercübe ve deneyimlerden yararlanarak dahada gelismistir .

Faaliyet alanimiz : Her turlu fabrika hava ve akış borularının imalat ve montajı ayrıca baca sitemleri davlumbaz vs. her türlü sac islerinin imalat ve montajını yapmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü klima santralleri burada. Havalandırma projeleriniz için uzmanlığımızdan yararlanınız.

Hertürlü özel projeler için bizim mutlaka bir çözüm yolumuz vardır. Kurum olarak sorun değil çözüm odaklıyız.

Aktif havalandırma,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Aktif havalandırma teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya  genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Aktif havalandırma, Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmuştur.

İşletmenin vizyonu:

Müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Firmamız kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

02 Ağustos 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.854 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 1

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika