TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
418 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: pınar mahalesi 4578 no 5
  • TELEFON: 05317117083
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Adana Asansör Kiralama

Adana Asansör Kiralama Hizmeti ile Adanada kiralık asansör modüler araçlarımızı Adana ve şehir dışından gelmiş olan nakliyat firmalarına kiralıyoruz. Özellikle şehir dışından Adana’ya gelen nakliyat firmaları uzak şehirden gelecek asansör yerine gittikleri şehirden asansör kiralamayı tercih ederler. Sebebi ise şehir dışındna gelecek asansörün maaliyetleri karşılamamasıdır. Bu sebeple nakliyat şirketleri gittikleri şehirlerde kiralık asansör arayışına başlarlar. Ayrıca Adana içi asansör kiralama hizmetimiz tüm sektörlerde çalışmaktadır. Adana asansör kiralama firması olarak inşaat şirketlerinin inşaat malzemelerinin yüksek katlara çıkarılması veya fabrikada depolama alanlarının değişmesi nedeniyle eşyaların yüksek yerlere çıkarılması için asansörümüz kiralanmaktadır. Adana içi kiralık asansörümüz 25. kata kadar çıkabilen modüler asansördür. Adana nakliye asansörleri kiralama konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz. Asansör sadece ev eşyasını yüksek katlara çıkarılmasında değil aynı zamanda inşaat ve diğer birçok sektörde kullanılmaktadır.

Adana Asansör Kiralama için bizi arayabilir asansörün kiralama günü ve saati için sorgulama yapabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz asansörü uzman operatörümüz kullanmaktadır. Kiralık asansörlerimiz asla sizi yarı yolda bırakmayacak yeni nesil asansörlerdir. Sürekli olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Adana evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren  Nakliyat Adana asansör kiralama şirketi olarak diğer taşımacılık firmalarına kiralık asansör hizmeti vermektedir.
Kiralık Asansör Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Adana kiralaık asansör arıyorsanız doğru adrestesiniz. Adana Asansör Kiralama özellikle yüksek katlara eşya veya yük taşıması yapmak için doğru tercihtir. Çünkü artık çoğu apartmanda bulunan asansörler asla yük veya eşya taşıması için kullanımı yasaklanmıştır. Durum böyle olunca yüzlerce parça eşyanın tek tek eve taşınması oldukça güç ve yüksek risk faktörü içermektedir. Kırılacak bir eşyanın maliyeti belkide kiralayacağınız asansörün maliyetinden daha yüksek olabileceği unutulmamalıdır.

Asansör Kiralama Hizmetine en çok İhticı olan Sektörler

Evden eve nakliyat firmaları
Çatı işleri yapan firmalar
Reklam ve tabela firmaları
Cam temizlik firmaları
Kilima montajı veya demontajı yapan firmalar
İnşaat firmaları ve dış cephe işleri yapan şirketler

Adana’da Asansör Kiralama ilçe bazında Hizmet bölgelerimiz

Aladağ Asansör Kiralama Hizmeti
Ceyhan Asansör Kiralama Hizmeti
Çukurova Asansör Kiralama Hizmeti
Feke Asansör Kiralama Hizmeti
İmamoğlu Asansör Kiralama Hizmeti
Karaisalı Asansör Kiralama Hizmeti
Karataş Asansör Kiralama Hizmeti
Kozan Asansör Kiralama Hizmeti
Pozantı Asansör Kiralama Hizmeti
Saimbeyli Asansör Kiralama Hizmeti
Sarıçam Asansör Kiralama Hizmeti
Seyhan Asansör Kiralama Hizmeti
Tufanbeyli Asansör Kiralama Hizmeti
Yumurtalık Asansör Kiralama Hizmeti
Yüreğir Asansör Kiralama Hizmeti

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.