- Hoşgeldiniz

Firma Seç İşletme Rehberi

Sitemizde Toplam 212 Firma, 227 Haber, 0 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 9 = ?

Yimfa İnşaat

Adres : Merkez.mh.sanayi. Cad. Türgücü sk.No 7 Bahçelievler yenibosana istanbul

Telefon : 0212 639 04 83

Telefon 2 : 0532 401 60 97

Faks : 6520183

Bilgi@yimfainsaat.com

www.yimfainsaat.com

Yimfa İnşaat; 1995 yılından itibaren, sektöründe öncelikle mantolama ve ısı yalıtım sistemleri üzerine yoğunlaşmış, daha sonraları dış cephe boya kaplama ve dekorasyon, çatı aktarma, çelik çatı sistemleri, söve, dekor süslemeleri, konutlarda fayans ve kalebodur döşeme, sıhhi ve doğalgaz tesisat hizmetlerini de bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan; kaliteli ve standartlara uygun ürün ve hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; hızla gelişen inşaat sektöründe talepler doğrultusunda, dinamik ve koşulsuz çalışmayı hedef belirlemiştir. Firmamızın; iç ve dış cephe mantolama konusunda uzman kadrosu, sahip olduğu birikim ve müşteri portföyü ile sunacağı hizmetin kalitesinden hareketle, yeni müşterilerimize de sonsuz bir güven sağlayabilmektir.

“Uygulamada hatasız, işçilikte kalite” ilkesiyle çalışan firmamız, kullanmış olduğu malzeme ve ekipmanlardan sektörde isim yapmış, güvenli ve uzun ömürlü olanları tercih etmektedir.

Çalışanlarımız arasında saygı ve güvene bağlı işbirliği, her geçen gün artan performansımız ve ekip çalışmamızın karşılığını da sizlerden alarak, yolumuzda daha güçlü ve azimle ilerlemekteyiz.

05 Şubat 2017 tarihinde eklenmiş ve 1.493 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 7
Resim 8
Resim 10
Resim 1 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 7 Resim 8 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

TemaFabrika